Grafika a úprava fotografií na zakázku od DYSO

Kdo je DYSO? Co je DYSO?

Tento web byl vytvořen firmou DYSO.CZ z Českých Budějovic , která se specializuje na poskytování komplexních internetových služeb. Jedná se o široké spektrum nabídky, která zahrnuje tvorbu webových stránek a programování webových aplikací, grafické práce a marketingové služby. Je tak možné získat kompletní fungující řešení pro Váš byznys. Zajištěno může být vše, od prvních grafických návrhů webových stránek až po reklamní kampaň na googlu, facebooku a instagramu.

Fotomontáže a retuše

Profesionální úprava fotografií patří v dněšní době k samozřejmým úkonům, které je třeba provést před zveřejněním fotografie v digitální či tištěné podobě. Úprava fotografie může spočívat v jednoduché korekci sytosti barev, kontrastu a světlosti. K naladění fotografie do určité atmosféry lze použít nebřeberné množství barevných filtrů, které dokáží fotografii vdechnout úplně jinou náladu a pocit. Někdy však běžné postprodukční postupy nestačí a fotografie vyžaduje, k dosažení požadovaného výsledku, daleko více práce a úsilí. Například je nutné zeštíhlit postavy, vyhladit vrásky, změnit barvu očí nebo vlasů. V takový okamžik přichází na řadu fotomontáž a retuš. S fotografiem lze dělat prakticky cokoliv. Předpokladem pro povedenou fotomontáž jsou nutné dvě věci: Zkušenosti a dokonalé ovládání schopností mocného softwarového nástroje Adobe Photoshop.

Grafické práce

Zmíněné fotomontáže a retuše jsou jen malým zlomkem široké nabídky grafických prací. U DYSO.CZ si tak můžete objednat tvorbu grafického návrhu webových stránek. Připraven bude návrh pro desktopy, tablety i mobilní telefony s cílem poskytnout budoucím návštěvníkům stránek maximální komfort a pohodlí při procházení Vašeho webu. Dále lze navrhnout firemní logo, grafiku pro profily na sociálních sítích a zkrátka celou firemní identitu.