Fotograf na svatbu Praha

+420 606 518 318
info@zahalkafoto.cz

Vždy mě velmi potěší, když si na mě novomanželé i po svatbě vzpomenou a napíšou nějaké vtipné postřehy z jejich svatebních příprav nebo svatebního dne, při kterém jsem byl také, jako fotograf, přítomen. Díky za ně!

Hledá se fotograf na svatbu v Praze

Mladý zamilovaný pár z Prahy Mirek a Daniela se rozhodli říci své ANO. K dokumentaci této události si pozvali mě a já jsem díky tomu poznal nové sympatické lidi. Po pár týdnech mi poslali odkaz na jejich blog… Pana Zahálku jsme našli na internetu po zadání výstižné fráze fotograf na svatbu Praha. Ve vyhledávači jsme mezi desítkami odkazů klikli právě na jeho stránky. Ihned po shlédnutí ukázek jeho práce nám bylo jasné, že již nemusíme hledat dál. Komunikace byla příjemná a bezproblémová. Věříme, že takové vlastnosti má více svatebních fotografů, ale pokud bychom se měli brát znovu, zvolili bychom jako fotografa na svatbu v Praze opět pana Zahálku.

Chyběl nám jen fotograf na svatbu

Alice a Karel si naplánovali svatbu v Praze v proslulé barokní Vrtbovské zahradě. Celé přípravy svatby zabraly zhruba dva měsíce… Měli jsme naplánované všechno. Svatební květiny a výzdobu, hostinu, DJe, světla, jen jediné co stále chybělo byl spolehlivý svatební fotograf na svatbu s pozitivními referencemi. Gůglovali jsme celkem dlouho a procházeli webové stránky. Jako hledací heslo bylo zvoleno univerzální „Fotograf na svatbu v Praze“ 🙂 Po návštěvně několika webů nás zaujala webová prezentace fotografa Pavla Zahálky. Pěkné fotky a srozumitelně podané informace nás přesvědčily…

Najít dobrého fotografa na svatbu je těžký oříšek

Jana píše o tom, že ceny za focení v Praze jsou největší z celé republiky… Né, že by nebylo z čeho vybírat, do Googlu jsem zadala Fotograf na svatbu Praha a vyběhlo docela dost odkazů. Když pak ale jednotlivé stránky procházíte, zjišťujete, že kvalita fotografií se různí a ceny jsou často úplně šíleně vysoké. Největší rozdíl cen za svatebního fotografa je jednoznačně v Praze. Pana Zahálku jsem našla poměrně rychle, měl na webu pěkné svatební fotografie a ikdyž přesné ceny chyběly, dostala jsem obratem přesnou cenovou nabídku na nafocení celé svatby. Částku tady psát nebudu, ale musím říct, že byla férová…

V Praze působí spousta fotografů, ale…

Petra a Marek měli před svatbou potíže s výběrem fotografa a když už mysleli, že našli, tak se ukázalo, že nebude ten pravý… …Praha je velké město a tomu odpovídá i počet svatebních fotografů, kteří zde provozují své povolání. Mám ale pocit, že si v dnešní době spousta lidí myslí, že stačí koupit zrcadlovku a začít fotit a účtovat často nehorázné sumy. Fotograf na svatbu se v Praze hledá možná hůře než v jiných částech země. Jednoho fotografa už jsme měli na svatbu dohodnutého, ale když přišlo na předsvatební focení, projevoval se jako velký nervák a to jsme rozhodně nechtěli. Narychlo jsme tedy oslovili pana Pavla Zahálku, který ochotně a kladně zareagoval. Je to pohodář a výsledné svatební fotografie tomu odpovídají.