Svatební foto z Prahy

Fotograf na svatbu

Kontaktovat svatebního fotografa přes Telefon +420 606 518 318
Napsat e-mail svatebnímu fotografovi info@zahalkafoto.cz
facebook

Kdo by netoužil po krásných svatebních fotografiích?! Ale jak jich dosáhnout? Důležitá je určitě volba místa focení. Pokud pocházíte z Prahy a plánujete zde uspořádat i svatbu, nabízí se spousta příhodných lokalit k focení. Pokud navíc vyjde počasí, kouzelné fotografie jako by byly nadosah ruky.

Foto z Prahy, lákadlo pro mimopražské

Často se stává, že za svatbou do Prahy míří i páry ze vzdálenějších míst republiky. Platí to i opačně, že pražáci často za svatbou míří někam do neokoukaných míst, na zámečky na venkově apod. Vraťme se ale k variantě "do Prahy". Nedávno jsem u takové příležitosti potkal Mirku a Honzu...
Honza i já pocházíme z Českého Krumlova, ale tak nějak jsme si oba vysnili, že bychom chtěli svatbu v Praze. Podřídili jsme tomu veškeré dlouhé předsvatební připravy. Mezi známými máme také dva svatební fotografy, ale těm se do Prahy příliš nechtělo a tak jsme byli odkázáni na hledání nového člověka, který má ve svém oboru nějaké zkušenosti a byl by schopen nabídnout kvalitní svatební foto z Prahy. Pár tipů jsme dostali na stránkách beremese.cz, ale nakonec to neklaplo. Až při klasickém hledání výrazu "Svatební foto z Prahy" ve vyhledávačích jsme narazili na webovky fotografa pana Zahálky. Po informativní schůzce jsme byli s Honzou přesvědčeni, že jsme zdárně našli kompetentního svatebního fotografa. Nyní, při pohledu do svatebního alba na hotové fotografie, to musím znovu potvrdit. Bez problémů doporučujeme!

Objednat fotografa
Úvod
Novinky
Galerie
Reference
Kontakt
Partneři
CZ / EN
Mé stránky používají soubory cookie k analýze návštěvnosti a zlepšování služeb.
PodrobnostiRozumím