Hry a zábava na svatbě

Hry a zábava na svatbě Na celém světě snad neexistuje nikdo, kdo by si nepřál svatbu snů. Především zde mluvíme o nevěstách, které si jako malé hrály na princezny, nosily místo závoje záclony a půjčovaly si šaty svých maminek. I ty malé holčičky braly tuto záležitost velmi vážně.

Byly doby, kdy celou svatbu připravovali rodiče, v současné době máme však k dispozici svatební koordinátory nebo si prostě svatbu připravujeme a plánujeme sami. Nedílnou součástí jsou právě svatební hry, které mohou zpestřit celkový průběh dne.

Hry Ještě než se rozhodnete zúžit výběr, je velmi důležité si uvědomit věkovou kategorii svatebčanů. Ptáte se proč? Kupříkladu poznávání partnera dle hýždí. Určitě skvělá zábava pro mladé, ale představa ohmatávání třeba vašeho dědečka, je nepředstavitelná. Dále zde máme tanec v párech, kdy mezi vámi (v místě intimních partií) je nafukovací balonek, který se ostatní páry snaží bez dotyku rukou prasknout. Opět byste se skvěle bavili, ale nyní otázka, zda opravdu každý, a proto se v dnešním článku zaměříme především na svatební hry, které nikoho nepohorší, ba naopak se stanou nezapomenutelnými vzpomínkami.

Svatební kvíz novomanželů

Hry na svatbě Na začátku této si novomanželé sednou zády k sobě, sundají si boty a jednu z nich si vymění – zvednutím boty poskytujete odpověď na otázku a jen na vás záleží, která to bude.

Otázky pro inspiraci:

Otázky můžete zvolit jakékoliv, zde se žádné meze nekladou.

Svatební tombola

U této hry není ani potřeba vysvětlovat pravidla či princip, ten je jednoduchý. Hlavním záměrem je samozřejmě pobavení všech zúčastněných, ale také výběr dalších financí. To však nedávejte znát a raději upozorněte na příspěvek dle uvážení.

Výhry pro inspiraci:

Královský kočár

Hry a zábava na svatbě Královský kočár je hra, na kterou jen tak někdo nezapomene a věřte nebo ne, ale rádi si jí zopakujete i na jiných akcích.

Připravte si 9 židlí a postavte je tak, aby:

Ptáte se, co je principem této hry? Jednoduchá otázka. Pokaždé, když uslyšíte v předem připraveném textu, který předčítá jeden z nezúčastněných, své pojmenování (viz. v textu), musíte se postavit. Neučiníte-li tak, musíte vypít panák libovolného alkoholu – v případě děti samozřejmě džus apod.

Ukázka textu:

Král řekne své královně: ,,Milá královno, zavolej mi kočího.´´ Kočí přiběhne ke králi a královně. Král řekne kočímu: ,, Kočí, hej, kočí, přichystej kočár a zapřáhni koně před kočár, protože král a královna si chtějí vyjet ze zámku…..

Foto-koutek

Hry a zábava na svatbě Existuje zábava, kterou nikdy nic nezkazíte a je jí právě foto-koutek. Na internetu naleznete nespočet papírových masek či si nějaké můžete sami vyrobit. Vyfoťte se se svými nejbližšími a staňte se někým jiným. Můžete vypadat jako Charlie Chaplin v klobouku a kníru, mít zuby jako zajíc či nos jako baba Jaga – fantazii se meze prostě nekladou.

A co říct na závěr? Nezapomínejte, že se jedná o váš sen, který se právě stává realitou a jen vy sami rozhodujete, co se bude dít. Nevěšte hlavu, nestresujte se a plnými doušky si vychutnávejte svůj VELKÝ den.