Pánská rozlučka se svobodou

Rozlučka je tradice

Rozhodování při sestavování seznamu hostů na svatbu Rozlučka se svobodou (angl. Bachelor party) patří mezi hodně staré tradice a slaví se v různých podobách prakticky po celém světě. Rozlučku se svobodou znají kromě křesťanské civilizace i další kultury a naboženství. Rozlučka byla po celé věky chápána jako oslava manželství a z toho plynoucích potomků. V dnešní době je představa o rozlučce se svobodou často zjednodušována na pouhou návštěvu striptýzových barů. Událost však lze pojmout různými způsoby a připravit si opravdu zábavné i dobrodružné chvíle. Dnes si probereme zajímavé tipy na pánskou rozlučku se svobodou. Čerpal jsem především ze zkušeností mých zákazníků, kterým jsem měl možnost fotit svatbu.

Dobré jídlo, gastro rozlučka

Láska prochází žaludkem a to i v nepřítomnosti nevěsty. Udělejte grilovačku, pivečko a pohodičku. Posezení s přáteli u piva a všudypřítomná vůně dobře naloženého masa může být pro některé ženichy lákavější než deset striptérek a jedna striptérka navrch. Pokud máte chatu na nějakém pěkném místě, určitě Vás takové řešení rozlučky napadne. S výběrem jídla můžete být samozřejmě i kreativnější a místo selátka rotujícího nad ohněm zvolit vyšší gastronomii. Fantazii se samozřejmě meze nekladou a čím netradičnější nápad, tím lépe. Jde přeci o to, aby si ženich rozlučku se svobodou náležitě užil a pamatoval.

Bez alkoholu, sportem do manželství!

Pro některé ženichy by bylo posezení u piva možná příliš pasivní a tak je třeba zvolit nějakou pohybovou aktivitu, která do mozku vyplaví stejně blahé pocity. Příznivci adrenalinových sportů by si mohli jako náplň rozlučky zvolit skok padákem. Pro ty, kdo mají problém s výškami, se najde zábava za volantem sportovního vozu nebo vozidla bojové pěchoty. Kamarádi ženicha by však vždycky měli myslet na vhodnost takových aktivit, aby se rozlučka se svobodou nezměnila noční můru.

Výlet

Last minute zájezdy do nedalekých evropských destinací jsou velmi populární a díky nízké ceně je takový výlet poměrně snadno realizovatelný. Překvapit ženicha letenkou do Paříže nebo Říma by určitě stálo za to. Program na takovém místě může být už celkem jednoduchý. Nemusíte se však vydávat za hranice naší republiky, stačí jet 100 kilometrů jinam a ženichovi zavázat oči, aby netušil, kde se to vlastně ocitnul. Na místě pak můžete připravit nějaký zábavný program, který odpovídá chutím a zájmům ženicha 🙂

Čeho se vyvarovat při každé rozlučce se svobodou?

Kamarádi ženicha by měli být pozitivně naladěni a ikdyž sami třeba již nemají ty nejlepší zkušenosti s manželstvím, neměli by toto dávat nijak najevo. Při rozlučce se svobodou je důležitá především podpora kamarádů. Vtipy o manželství klidně zaznít můžou, ale ženich musí být vždy nakonec ujištěn, že rozhodnutí o svatbě byl správný krok 🙂

Dámský striptýz

No a nakonec tu máme klasiku všech klasik. Na dámském striptýzu určitě není nic špatného a svolení od své partnerky jistě získáte. Samozřejmě by bylo na oplátku fér jí odsouhlasit obdobnou záležitost a sice pánský striptýz. Striptýzových klubů existuje po naší zemi poměrně hodně a nebo je možné kontaktovat nějakou striptýzovou agenturu a objednat striptérku na předem domluvené místo. Posezení s dobrým drinkem a svůdně se kroutící striptérka je forma rozlučky se svobodou, kterou volí velká řada z vás.