Svatební album ke svatebním fotografiím

Fotografie ze svatby si zaslouží nejlepší uchování

Máte zájem o uchování Vašich svatebních fotografií v důstojném a elegantním albu? V rámci mých služeb svatebního fotografa nabízím jako doplňkovou možnost právě takové řešení.

Fotoalbum Pro

Pojďme se nyní podívat na konkrétní produkt, který vyhovuje těm nejpřísnějším požadavkům na uchování svatebních fotografií. Jedná se o Fotoalbum Pro, které své konkurenty poráží ve využití premiových materiálů a dlouhé životnosti. Fotoalbum Pro je vyráběno ručně za pomoci tiskové technologie Noritsu HD čímž je zaručena maximální preciznost a kvalita každého kusu.

Kvalitní materiály a nadčasový design

Díky velmi kvalitním použitým materiálům působí svatební album exkluzivním dojmem a dodává uchovávaným fotografiím punc vyjímečnosti. Fotoalbum PRO je vázané ve velmi kvalitních masivních deskách z textilu nebo z eko-kůže. Fotografie jsou tisknuty na stránky s mimořádně vysokou gramáží papíru 800 g/m2. Stránky alba jsou velmi odolné, neohýbají se, netrhají se a neuškodí jim ohmaty ani nechtěné polití tekutinou. Po rozevření fotoalba jsou listy zcela rovné, bez jakéhokoli přechodu. Díky tomuto faktu se neztrácí žádné detaily z fotografie. Fotografii můžete použít přes celou plochu fotoalba. Elegantní a nadčasový design svatebního alba odolá i všemocnému zubu času a Vaše svatební album tak bude stále působit moderně a současně. Důležité vzpomínky zůstanou uchovány v naprostém bezpečí.

Video

Jak vypadá fotoalbum v reálu? Pro lepší představu mám pro Vás připravené video, které ukazuje, jak by mohlo vypadat Vaše svatební fotoalbum.