Reference

Reference:
5 / 5
07. 10. 2014, 23:03

Spolupráce s pane Zahálkou byla výborná. Veškeré naše požadavky a návrhy byly prokonzultovány předem nebo upraveny přímo na začátku svatebního dne. S přístupem i výslednou prací pana Zahálky jsme velmi spokojeni. Můžeme jen doporučit! M + J

Reference:
5 / 5
30. 09. 2014, 09:14

Fotografa pana Zahálku můžeme rozhodně všem doporučit. Před svatbou jsme se dohodli na tom co a jak. Na základě svých zkušeností nám naštěstí rozmluvil některé naše nápady a naopak přišel s originálním fotografickým pojetím celé svatby. Díky panu Zahálkovi máme povedené profesionální fotky z celého svatebního dne. Zdraví Simča.

Reference:
4 / 5
27. 09. 2014, 18:25

Děkuji Vám pane Zahálka za bezchybnou spolupráci se skvělým výsledkem. Fotografie ze svatby jsou perfektní a dobře jste zachytil i ty bláznivé kreace, které jsme tam s manželkou předváděli :)) Díky moc!

Reference:
4 / 5
25. 09. 2014, 04:40

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu fotografovi Zahálkovi za jeho vstřícný přístup během focení naší svatby. S manželem se sice ve focení nijak nevyžíváme, ale tohle nás hodně bavilo. U pana fotografa oceňujeme také stoprocentní dochvilnost, která byla v některých momentech naší svatby celkem zásadní. Přejeme hodně úspěchů. Zdraví Alena a Pavel.

Reference:
5 / 5
18. 09. 2014, 15:23

Když jsem mé sestře pomáhala zařizovat její svatbu, dostala jsem na starost domluvení svatebního fotografa. Těch je na internetu celkem dost, ale který by byl ten "pravý" ? Po chvíli hledání jsem narazila na web pana Zahálky. Nevím přesně proč, ale publikované fotografie v galerii mě příjemně zaujaly a v těch nevěstách jsem hned viděla svou sestru. Když jsem pana Zahálku kontaktovala, ihned jsme se domluvili co a jak, v ničem nebyl problém. Vstřícnost a otevřenost bohužel nejsou samozřejmé lidské vlastnosti a tak mě takový přístup opravdu potěšil. Během svatby byl jako fotograf kreativní a zároveň dostatečně tolerantní k nápadům druhých. Výsledné svatební fotografie jsou díky tomu velmi povedené. Děkuji ještě jednou a pokud ještě váháte, který svatební fotograf by byl ten nejlepší tak vězte, že jste ho právě našli. S pozdravem Markéta.

Reference:
5 / 5
15. 09. 2014, 00:43

Zdravím Vás pane Zahálka! S manželkou jsme z našich svatebních fotografií opravdu nadšení. Zdá se, že se Vám povedlo nemožné, protože jsou to první fotografie, na kterých nevypadám jak tydýt :-) Díky moc za Vaše umění a rozhodně Vás doporučím svým známým. J + Z

Reference:
5 / 5
08. 09. 2014, 10:24

I když se mi na ty naše fotky po deváté hodině večerní špatně kouká:), tak jsme s manželkou z Vaší práce moc nadšení. Děkujeme.

Reference:
5 / 5
05. 09. 2014, 20:46

Pane Zahálka jste muž na svém místě. Škoda, že se to samé nedá říci o té firmě co nám přivezla to pečené selátko. Naštěstí na fotkách vypadá skvěle. Jo a naše bábi, ta paní v bílém s květinou, se ptala, kde na tom počítači si Vás může najít. Ještě, že už nemá internet:). Každopádně velké díky od Zlína :-)

Reference:
4 / 5
30. 08. 2014, 07:15

Při výběru svatebního fotografa pro naší svatbu ve Vyškově jsme dlouho váhali. Nakonec jsme se rozhodli pro pana Zahálku. A výsledek? Nelitujeme! Přátelský a vstřícný přístup a hlavně skvělé profi fotografie. Doporučujeme všem co ještě váhají.

Reference:
4 / 5
19. 08. 2014, 03:47

Z našich fotek jsme nadšeni. A nejlepší na nich je, že žádná není zbytečná, na každé je něco zajímavého. Díky moc a až budete zase fotit svatbu v Třebíči nebo někde poblíž tak Vás rádi uvidíme.
Zpráva: