Svatba Petry a Mariána po československu

Každá svatba je jiná. Prosté a možná málo překvapivé tvrzení, ve kterém se ale skrývá velká podložitelná pravda. Jako jednu takovou naprosto nezapomenutelnou a krásnou slavnostní událost lze označit svatbu Petry a Mariána. Podle křestního jména ženicha lze snadno poznat, že tato svatba byla vyjímečná tím, že zde došlo ke spojení půvabné Češky Petry a sympatického Slováka Mariána. Tím vzniknul skvělý československý pár, který všem přítomným svatebčanům navodil zdravou porci nostalgické atmosféry.

„Sjednocení“ Česka a Slovenska na svatbě

Tento svatební vzpomínkový report by se mohl také klidně jmenovat „Láska bez hranic“. A je to skutečně tak, láska překonává překážky a vzájemné sympatie dvou lidí jdou přes všechny bariéry. Toto patří k těm pravdivějším pointám, které všichni z náme od dětství z pohádek. Petra i Marián jsou skvělým příkladem toho, že Češi i Slováci jsou stále téměř jeden národ s bohatou společnou historií, která z povědomí nás všech jen tak nevyprchá.

Energická svatba jak má být

Svatbu si užívali nejen Petra a Marián, ale také všichni svatebčané, kteří společně jen težko krotili pověstný československý temperament. Za takový energický náboj jsem byl rád, protože se mi tím odkrývali perfektní veselé scénky, které daly vzniknout pozitivně laděným momentkám. Povedlo se i počasí, slunce se více méně schovávalo za mraky a já si jako fotograf užíval rovnoměrnost přirozeného difuzního světla.

Povolání svatebního fotografa si užívám

I tato československá svatba mi připomněla, že mám svou práci opravdu rád a být svatební fotograf mě neskutečně baví. Budu rád, pokud stejně jako Petra a Marián i Vy využijete mých služeb svatebního fotografa. Vaší svatbu rád nafotím a to i když se třeba zrovna nebude odehrávát přímo v Brně. Vše lze domluvit zcela individuálně. Už teď se těším na fotografování dalších veselých svateb.