Svatební fotograf České Budějovice

České Budějovice

Město České Budějovice bylo založeno králem Přemyslem Otakarem II. v roce 1265 a od té doby je největším městem na jihu Čech. Má největší čtvercové náměstí ve střední Evropě a není to zdaleka jediné prvenství tohoto jihočeského města. V 19. století zde byla vybudována koněspřežná dráha spojující právě toto město s rakouským Lincem. Jednalo se tehdy o první dráhu takového typu na celém evropském kontinentu. Stotisícový počet obyvatel jakoby si vzal za svou legendární hlášku z Cimrmanových her že, „V Českých Budějovicích by chtěl žít každý…“. Pěkných míst k uspořádání svatby je zde opravdu hodně. A pokud se z města vydáte asi tak 25 km na jih, je zde Český Krumlov a jeho nezapomenutelný zámek a hrad, kam ročně proudí desetitisíce turistů z celého světa.

Svatební foto z Budějovic

Jižní Čechy jsou dokonalým mixem vznešených historických míst a malebné přírody, která se snadno vtiskne do paměti nejednoho romantika. Z pozice svatebního fotografa zde mohu doporučit několik lokací, které jsou pro uspořádání svatby jako stvořené. Jak jsem již zmínil, hlavní náměstí Českých Budějovic, je opravdu velké a v jeho rohu se tyčí radnice, která během roku odbavuje desítky svateb. Svatební fotografie jsou z těchto míst opravdu nádherné a najít restauraci pro následnou svatební hostinu také není žádný problém. Pokud se rozhodnete pro svatbu mimo město, je k dispozici pohádkový zámek Hluboká, kde se kdysi natáčela legendární česká pohádka Pyšná princezna. Další volbou pro svatbu na jihu Čech je významný zámek a hrad Český Krumlov.

Nízká cena na jihu Čech

České Budějovice jsou pro mě jako město srdeční záležitost, zažil jsem zde několik povedených obřadů a tak si focení svateb na jihu Čech pokaždé maximálně užívám. Focení svateb obecně je pro mě více než povoláním, je to velký životní koníček. Proto se snažím neustále držet své osobní filozofie, že svatba jako taková je velmi nákladá událost a svatební fotograf by neměl být výraznou položkou v celkovém seznamu svatebních služeb. Pokud mi tedy pošlete pár základních informací o chystané svatbě nebo třeba jenom nezávazný dotaz na cenu, věřím, že Vám dokážu za nafocení celé svatby nabídnout sympatickou – nízkou cenu. I když mě možná na heslo „svatební fotograf České Budějovice levně“ v Googlu nenajdete, vězte, že to tak je 🙂

Ceník

Vyberte cenovou variantu: 1 2

Varianta rozsahu focení #1

12 hodin focení zahrnuje…

 • přípravy nevěsty
 • focení svatebního obřadu
 • společné foto
 • portrétové focení novomanželů
 • hostina, nakrojení dortu, tanec novomanželů
 • večerní program

Co získáte?

 • DVD obsahující 400 – 450 fotografií
 • 80 tištěných fotografií
 • soukromá galerie na webu
Zjistit cenu

Varianta rozsahu focení #2

9 hodin focení zahrnuje…

 • přípravy nevěsty
 • focení svatebního obřadu
 • společné foto
 • portrétové focení novomanželů
 • hostina, nakrojení dortu, tanec novomanželů

Co získáte?

 • DVD obsahující 300 – 350 fotografií
 • 50 tištěných fotografií
 • soukromá galerie na webu
Zjistit cenu

Ceník focení svateb v Budějovicích a okolí je členěn na varianty podle toho, co všechno si budete přát nafotit. Takové rozdělení ceníku jsem zvolil proto, že někdo požaduje nafotit svatbu od úplně prvních příprav a třeba i předsvatební rande. Jiným zase stačí menší množství fotografií, které i tak dokáží vyprávět příběh onoho slavnostního dne. Volba je jen na Vás. Přesnou cenu za každou variantu Vám rád sdělím na základě Vašich konkrétních požadavků.

Kontakt

Potřebujete domluvit termín na focení Vaší svatby nebo se třeba jen chcete nezávazně zeptat na přesnou cenu nafocení svatby v Českých Budějovicích a okolí? Pro všechny tyto případy je zde tento kontaktní formulář.

Reference od zákazníků

Velice si vážím všech názorů mých zákazníků a věřím, že právě reference jsou tou nejdůležitější reklamou. Na této stránce se zobrazují vždy dva nejnovější uživatelské komentáře týkající se focení svatby v Českých Budějovicích.

Honza a Monika

Zdravím všechny snoubence hledající spolehlivého fotografa z Budějc a okolí. Mám s panem Zahálkou osobní zkušenost protože nám fotil svatbu na Hluboké. Nemůžu říct na jeho adresu jedinou negativní věc. Celé focení probíhalo v pohodové atmosféře a když jsme pak s manželkou koukali na výsledek, byli jsme unešeni. Pana Zahálku můžeme s manželkou bez problémů doporučit.

Svatební fotograf České Budějovice
80%
zákazníků doporučuje

Další názory a reference nejen z Budějovic

Úplný přehled názorů a vzkazů týkajících se mých služeb svatebního fotografa naleznete na stránce reference. Nevháhejte a napište mi, jak se Vám se mnou spolupracovalo, budu moc rád.

Ukázka svatebních fotografií

Uvedené fotografie jsou zde proto, aby Vám přiblížily mou tvorbu a možná také trochu inspirovaly pro Váš vyjímečný svatební den. Všechny svatební fotografie naleznete na stránce galerie.