Svatební fotografie dle našich představ

Svatební fotografie dle našich představRádi bychom srdečně poděkovali za profesionalitu, příjemný optimistický přístup i uvolněnou přátelskou atmosféru našemu svatebnímu fotografovi – panu Zahálkovi z Olomouce. Jeden z nejkrásnějších momentů našeho společného života – náš svatební den – zachytil prostřednictvím svého objektivu a do fotografií vdechl sváteční atmosféru s uměleckým nádechem. S manželem milujeme umělecké fotografie, např. od Jana Saudka či Roberta Vana, a jak budou vypadat fotografie z našeho svatebního dne, bylo pro nás velmi důležité.

Fotografie jsou nádherné, jejich kompozice, barevnost a vůbec atmosféra nás velmi příjemně překvapily, fotky sklidily velký úspěch a velmi pochvalné ohlasy okolí. Z prostředí i podmínek počasí pan fotograf dostal to nejlepší. Portrétní fotky a momentky jsou krásné. Dokonale vystižena atmosféra celého krásného dne. Při pohledu na fotky opět procítíme každý moment naší svatby. Mnohdy až při pohledu na některé momentky jsme zjistili, že tato úžasná chvíle byla také zachycena.

S fotkami z naší svatby jsme byli velmi spokojeni a podařilo se přesně to, co jsme chtěli – nenásilné, přirozené fotografie, které přesně vystihly atmosféru toho dne. Pana Zahálku můžeme vřele doporučit a při nejbližší příležitosti, až budeme zase chtít zvěčnit naše důležité okamžiky, se na něj určitě obrátíme.

Tento svatební fotograf je velmi citlivý a empatický profesionál. Ocenili jsme hlavně to, že se nás nesnažil stylizovat do nějaké nucené či pro nás nepřirozené pózy. Díky jeho talentu a zkušenostem bylo fotografování v den naší svatby velikým zážitkem a máme krásnou památku na tento náš jedinečný den. Nyní máme už jen jediný problém – který snímek si vybrat do svatebního rámu :). Těch úplně „top“ je totiž několik!

Zdraví Jana a Michal