Hotel Atlantis v Brně, místo pro svatby

Hotel Atlantis

Kde se hotel nachází a jak se k němu dostanete?

Tříhvězdičkový hotel Atlantis se nachází v severozápadním směru od centra Brna a je od něj vzdálený přibližně 12 kilometrů. Tato vzdálenost se dá z časového pohledu autem pohodlně překonat za 25 min. Podrobnější navigaci k hotelu najdete také na oficiálních webových stránkách hotelu Atlantis:

Z D1 odbočte na exit 190, směr BVV. Pokračujte směr BVV, za Pisáreckým tunelem se držte vlevo, směr Brno-Bysrtc. První nadjezd odbočit vpravo, směr Brno-Bystrc, pokračujete cca 2km až k odbočce k ZOO (před Uni Hobby), odbočte vpravo přes koleje a ihned vlevo po hlavní, pokračujte do Kníniček, za Kníničkami první vlevo, po 1 km Hotel Atlantis.

Existují však i další možnosti, jak se k hotelu dostat. Konkrétně je to cesta autobusovou linkou číslo 302 Jihomoravské integrované dopravní sítě. Autobusová zastávka je přímo u hotelu, takže lze teoreticky uvažovat i o cestě na svatbu autobusem. Nyní bych se ještě vrátil k popisu místa, kde hotel Atlantis stojí. Jedná se o typickou krásnou jihomoravskou přírodu plnou svěží zeleně. Po pár krocích z hotelu se tak ocitnete v úplně jiném, přírodním prostředí, kde se nabízí nafocení pěkných svatebních fotografií. Hotelový komplex se nachází pár set metrů od brněnské vodní nádrže na řece Svratce. Tam lze v létě případně zchladit horké hlavy svatebčanů 🙂

Hotel Atlantis je na svatby dobře připraven

Hotel Atlantis nabízí dostatek prostoru i pro početnější svatby. K dispozici jsou zde hned dvě různé restaurace. Jedna nese název Atrium, je klimatizovaná a poskytuje prostor až pro 50 osob. Terasa této restaurace nabízí pěkný výhled na rozlehlou hotelovou zahradu. Druhá restaurace je pojmenována po hotelu samotném – Atlantis a pojme až 150 osob. Tato restaurace je samozřejmě také vybavena klimatizací, což lze ocenit především v horkých letních dnech. Venkovní terasa restaurace Atlantis vede přímo k bazénu. Pro příjemné odpolední posezení třeba s Vaším oblíbeným drinkem je zde Snack bar, který je vybaven slohově zajímavým krbem. Místo pro případný raut pak poskytne Grillpark. Ten se nachází v zahradě hotelu a před deštěm jej chrání velkorysá pergola. Grillpark svou kapacitou poslouží až 80-ti hostům.

Shrnutí: Svatba v Atlantisu? V pohodě!

Hotel Atlantis nabízí perfektní podmínky k uspořádání velkolepých ale i skromných svateb. Ochotný personál Vám vyjde ve všem vstříc. Sám mám s místními lidmi velmi dobré zkušenosti, jsou to prostě profící každým coulem 🙂 Fotit se zde dá také bez problémů, interiér je elegantní, světlý a na svatebních fotkách nepůsobí nijak rušivě. Okolí hotelu je udržováno s velkou péčí a na fotografiích působí dostatečně esteticky. Pokud se rozhodnete, že Vaší svatbu uspořádáte v hotelu Atlantis, tak určitě chybu neuděláte 😉