Svatební fotograf Brno

Brno, město svateb

Centrum Moravy město Brno leží na soutoku řek Svratky a Svitavy. Počátky osídlení brněnské oblasti se datují až do dávných dob pravěku. Geografická příhodnost k žití zůstala neměnná po tisíce let a tak se z historických pramenů dovídáme, že již v 11. století zde fungovalo poměrně moderní osídlení připomínající současná města. Od těch dob si Brno zažilo mnoho slavných vojenských událostí a to nejen během husitských válek, nájezdu Švédů nebo Bitvy tří císařů.

Kde udělat svatbu v Brně?

Brno je, co do počtu obyvatel, druhé největší město České republiky a tak se zde během roku odehrají stovky svateb. V Brně je celá řada místa, kde udělat pěknou svatbu. Stará radnice je jako architektonický skvost lákadlem nejen pro turisty ale právě i pro snoubence, kteří zde vstupují do společného života. Moderní okolí Brna pak poskytuje dostatečný počet míst pro svatbu v přírodě nebo u vody. Mezi oblíbená místa pro svatbu v Brně lze zahrnout hotel Atlantis Brno, Maximus Resort nebo zámek Belcredi.

Focení svateb Brno, levně

Jak najít svatebního fotografa v Brně, který nafotí Vaší svatbu kvalitně a přesto levně? Pokud se rozhodnete pro svatbu v Brně nebo blízkém okolí, jsem připraven Vám nabídnout sympatické ceny za nafocení Vaší svatby. Svatba obecně patří mezi ty nejnákladnější životní události a tak je samozřejmě dobré hlídat rozpočet svatby. Budu rád, když mi napíšete jakýkoliv nezávazný požadavek na kalkulaci ceny Vaší svatby a já Vám pošlu informaci, kolik by nafocení celé události stálo.

Fotograf nejen pro Brno

To, že má tato stránka titulek Svatební fotograf Brno samozřejmě neznamená, že fotím svatby jen v tomto městě. Působím v širokém okolí Brna a tak není problém domluvit fotografování svatby třeba ve Vyškově, Blansku, Moravském Krumlově, Břeclavi, Hodoníně, Boskovicích apod. Okolí Brna a prostředí jižní Moravy obecně nabízí celou řádu krásných interiérů i exteriérů pro pořízení nádherných svatebních fotografií.

Proč fotím svatby?

Odpověď na tuto otázku je krátká a myslím, že i výstižná: Prostě mě to baví:-) Svatební den obvykle všichni zúčastnění prožívají s nadšením a velkým očekáváním. Baví mě tyto emoce zvěčňovat právě pomocí mého fotoaparátu a následných fotografií. Svatební fotograf má zkrátka povolání, které nese přívlastky jako zábavné, pestré a zodpovědné zároveň. Můj respekt a lásku k tomuto řemeslu předvedu rád i Vám :-)

Reference z Brna

Pozitivní vzpomínky a pozdravy, které píšete na stránku referencí jsou pro mě tou nejlepší reklamou. Dávají mi energii do další práce a chuť neustále zlepšovat techniku focení a nabízené služby obecně. Každá zpráva mi udělá radost a proto neváhejte a napište mi i Vy! Díky! :)

Katka a Sváťa

Pavla jsme našli náhodou na internetu a hned nám bylo jasné, že spolupráce bude dobrá. To se pak potvrdilo. Nyní máme krásné fotky a dokonce elegantní fotoalbum. Prostě služby jak se patří! Pavle ještě jednou díky.

Patricie a Tomáš

Touto cestou bychom chtěli pozdravit fotografa Pavla a poděkovat za krásné svatební fotografie ze svatby na Staré radnici v Brně. Jsme spokojeni a rádi doporučíme dalším párům! Zdraví Patricie a Tomáš!

Svatební fotograf Brno
90%
zákazníků doporučuje

Všechny další názory na focení nejen v Brně...

Děkuji že píšete své pozdravy, postřehy a vzpomínky na společné chvíle, které jsme zažili při svatebním focení. Nelituji jediné minuty, naopak, mám štěstí na samé sympatické páry a díky tomu mám svojí práci svatebního fotograf ještě raději! Další refenrece, vzpomínky a pozdravy naleznete na stránce reference.

Fotografie jako inspirace

Svatbu je třeba zaznamenat co nejkvalitněji, protože Vás pak svatební fotografie provází celý život. Budete je ukazovat svým dětem, vnoučatům a pravnoučatům. Nafotit kvalitně svatbu beru s maximální zodpovědností.