Hotel Kozí Horka, jak zde fungují svatby?

Hotel Kozí Horka

Přináším další tip na pěkné místo, kde v Brně nebo širokém okolí je možné zajistit pohodlné konání Vaší svatby. Pokud si tedy kladete tradiční otázku „Kde uspořádat svatbu?“, vím o něčem, co je prakticky v Brně a přitom uprostřed zeleně. Nebudu ale předbíhat a Vezmu to pěkně po pořádku. Jedná se o hotel Kozí Horka, který leží kousek od západního břehu Brněnské přehrady…

Kde přesně tedy hotel najdete?

Brněnská přehrada nebo také Vodní nádrž Brno leží na moravské řece Svratce, která je největším přítokem Dyje. Vody je tedy v této oblasti více než dost, což nabízí lákavou možnost k příležitostnému letnímu osvěžení. To, že se hotel Kozí Horka nenachází přímo na břehu, vůbec nevadí. Výhled na vodu je z hotelu poměrně dobrý. Jak jsem již na začátku zmínil, hotel se nalézá prakticky v Brně. Toto je potřeba trochu upřesnit. Hotel Kozí Horka leží přibližně 13 kilometrů od centra Brna což se dá autem překonat za nějakých 20 minut. S dostupností autobusem už je to trošku horší, ale v případě svatby se úplně nepředpokládá, že nevěsta, ženich a všichni svatebčané pojedou městkou hromadnou dopravdou nebo meziměstským spojem 🙂 Hotel je tedy dobře dostupný alespoň autem, ikdyž ta nejbližší příjezdová cesta by možná zasloužila trošku péče, ale to jsou v případě takové důležité události, jakou je svatba, jen detaily.

Pozitvní zkušenosti se svatbami v hotelu

Když člověk plánuje svatbu, musí vyřešit celou řadu otázek, zařídit a koordinovat mnoho aspektů, aby vše do klaplo přesně tak, jak si všichni představují a zároveň i přejí. Hotel nabízí dostatečné vnitřní i venkovní společenské prostory pro velké svatební události. Personál hotelu dokáže zajistit kompletní návrh svatebního menu. Požadavky na svatební menu jsou součástí podrobného poptávkového formuláře, který naleznete na oficiálních webových stránkách hotelu. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře zjistíte orientační cenu celé svatby. Kromě přípravy svatebního menu a prostření svatební tabule je samozřejmostí i slavnostní výzdoba a svatební kytice. Oddání také možné přímo v hotelu Kozí Horka. Hotel dlouhodobě spolupracuje s nezávislým farářem Štepánem Hájkem z Českobratrské círvke evangelické. Zkušenosti spokojených svatebních klientů hotelu Kozí Horka hovoří jednoznačně ve prospěch tohoto místa. Společným jmenovatelem chvály je příjemný personál hotelu i velmi příjemné ceny. S vedením hotelu resp. personálem se dají dohodnout prakticky všechny detaily svatebních oslav.

Kozí Horka pohledem svatebního fotografa

Z pohledu svatebčanů je tedy hotel Kozí Horka relativně komfortním a dotupným místem. Jak to celé ale vypadá pohledem svatebního fotografa? Při výběru místa na svatbu je samozřejmě důležitá i vizuální stránka svatebních interiérů i exteriérů. Vnitřek hotelu nevypadá vůbec špatně, působí reprezentativně, důstojně a elegantně. Opravdovými přednostmi jsou ale venkovní prostory. Posezení na zastřešené terase poskytuje příjemný stín a přitom dostatek světla pro práci svatebního fotografa. Z terasy je přítomným nabídnut krásný výhled do širokého okolí. Právě takový výhled skvěle poslouží jako pěkné pozadí do svatební fotografie. Dobrý svatební fotografie lze nafotit také na svahu hotelu v bohaté zeleniny tvořené keři a listnatými stromy. Pokud toužíte po fotografiích u vody, stačí sejít pár desítek metrů k Brněnské přehradě. V malém přístavu, kde kotví motorové čluny, je možné pořídit svatební fotografie s jakýmsi středomořským nádechem a rázem tak Vaše svatební fotoalbum získá nový rozměr.