Svatba v hotelu Maximus Resort

Hotel Maximus Resort

Krásný den všem! Opět se hlásím se zajímavým tipem na pěkné místo, kde uspořádat celou svatbu či svatební hostinu. Jedná se o hotel Maximus Resort, který se nachází asi 10 kilometrů severozápadně od Brna, téměř na břehu brněnské přehrady. Tento fakt sám o sobě již napovídá, že se jedná o romantické místo, které je chráněno před ruchy velkoměsta ale zároveň je z jihomoravské metropole pohodlně dostupné.

Kvalita hotelu

Brněnský hotel Maximus Resort se může s klidem řadit mezi absolutní špičku, co se Jihomoravského kraje týká. Do první ligy jej vtahuje především rozsah a kvalita poskytovaných služeb. Poměr ceny a kvality je téměř ideální. Hotel je kromě svateb připraven i na další společenské události, jako je pořádání konferencí a firemních akcí. K případné relaxaci se zde nalézá například bowlingová dráha nebo tenisové kurty. To samozřejmě velmi úzce souvisí s pořádáním svateb na tomto místě. Všechny vymoženosti jsou totiž k dispozici jak standardním hostům tak svatebčanům.

Čím vším hotel láka na svatbu?

V prvé řadě je to „Svatební palouk„, kterým se hotel ve svých oficiálních materiálech rád pyšní. A musím říct, že k tomu má opravdu dobrý důvod. Svatební obřad je laděn do stylu garden party s ležérní a uvolněnou atmosférou. Pokud se navíc vydaří počasí, je to pak opravdu skvělý pocit zde strávit trochu času. K dispozici je také tzv. „Sluneční terasa“ poskytující mimo jiné i výborné světlo na focení svatebních fotografií. Za nepříznivého počasí nebo v chladnějších měsících lze pro svatební obřad samozřejmě využívat i vnitřní prostory hotelu Maximus Resort. Personál hotelu se s ochotou rád postará o všechny potřebné záležitosti týkající se svatby. Díky schopné a sympatické koordinátorce v podstatě získáte svatbu na klíč. Co se ubytování týká, disponuje zmiňovaný hotel kapacitou až pro 150 svatebních hostů, takže je počítáno i s rozsáhlejšími svatbami. Pro hosty jsou připraveny elegantní třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s dostatečným komfortem čtyřhvězdičkové kvality.

Webové stránky hotelu Maximus Resort

Veškeré důležité informace o pořádání svateb a podpory ze strany provozních hotelu naleznete na přehledných webových stránkách s adresou http://www.maximus-resort.cz. Pro zjištění přesných detailů a dostupnosti konkrétních termínů stačí vyplnit webový formulář. Poté se Vám z hotelu ozvou a sdělí, jaké další kroky je třeba učinit k úspěšnému uspořádání svatby v hotelu. Na stránce je také odkaz na ohlasy novomanželů, kde se můžete přesvědčit, že volbou tohoto hotelu jako Vašeho místa pro svatbu určitě nešlápnete vedle. V mnoha ohledech se dá tvrdit, že hotel Maximus Resort patří mezi ta nejlepší místa na svatbu v Brně a okolí.