Hotel Santander - Brno

Hotel Santander

Na celém světě snad neexistuje nikdo, kdo by nechtěl mít svatební den naplánovaný do posledního puntíku. Nezáleží na tom, zda se jedná o nevěstu či ženicha, oba dva chtějí, aby vše bylo dokonalé, ba dokonce nezapomenutelné.

Při plánování svatby je důležité zabezpečit mnoho věcí, a proto se společně zaměříme na velmi podstatnou část celého seznamu, na místo, kde se vše bude konat. Již v předchozích článcích jsem vám představil několik možností v Brně a jeho okolí, nyní tomu nebude jinak. Našim tématem bude čtyřhvězdičkový hotel Santander, který se nachází poblíž centra.

Zdá se vám nepravděpodobné, že v relatvní blízkosti centra tak velkého města můžete najít místo pro okamžiky svých snů? Hotel Santander vás jistě překvapí. I přes rušnou lokalitu nabízí klidné prostředí obklopené přírodou.

Hotel Santander a okolí

Abyste měli představu, co vás zde čeká, rád se s vámi o to podělím. Jak jsem již výše řekl, hotel se nachází v blízkosti centra, ale také stezky spojující Brno s Vídní. Ideální místo pro fotografie je také okolí řeky Svratky a blízké lesy, opravdu je z čeho si vybírat.

Vybavení pro obřad

Obrovskou výhodou tohoto hotelu je možnost uskutečnění samotného obřadu v areálu, takže se nemusíte stresovat s přejížděním či. Vybrat si můžete dokonce z různých variant. Máte-li raději svatbu venku, k dispozici vám bude velký altán, malý altánek a kaskády. Samozřejmostí je ovšem také vnitřek. Záleží zcela na vás, jakou možnost zvolíte, hotelový personál vám vyjde ve všem vstříc.

Hostina

Hotel Santander uvádí, že nejvhodnější počet osob na svatbu je maximálně 90 lidí, to se však může změnit na menší i větší číslo, a to dle uspořádání stolů. Pro hostinu vám bude k dispozici hned několik míst – kongresový sál a zahrada s terasou pro větší kapacitu svatebčanů či vinný sklípek s vlastním krbem pro 24 lidí, který v podstatě může sloužit pouze jako rekreační místo.

Catering

Další věc, jenž by vás určitě zajímala, je právě obstarání jídla. V tomto případě vás však musím zklamat. V současné době bohužel z organizačních a provozních důvodů ve své nabídce catering nemají. Ale věřím, že se jistě dá domluvit jiná alternativa, mají totiž mnohaleté zkušenosti jak se samotným plánováním, tak přípravou a zajištěním všech vašich přání.

Co se týče snídaně před odjezdem, ta je součástí nabídky. Uskutečnit jí lze v hotelové hale, kde vám jako bonus zapálí krb.

Ubytování

Určitě jste se setkali s nějakou akcí, kde jste prostě museli odjet domů nebo si obstarat ubytování. Zde vám nic takového nehrozí. Hotel Santander nabízí komfort ve všech ohledech. Poskytne jedinečnou atmosféru při obřadu, na hostině, ale také překvapí svým luxusem v pokoji – každý má svou osobitou atmosféru, jenž jen podtrhne celkový dojem na vaší svatbu.

Cena

Svatba sama o sobě není levná záležitost a ubytování taktéž zdarma není, ale nebojte se, nezruinuje vás. Skvělá zpráva je i množstevní sleva, kterou dostanete v případě svatby. Dále se od ceny odvíjí délka pronájmu, ale také návštěva domácího mazlíčka (psa), který je v hotelu vítán, tedy za předpokladu dobrého vychování a snášenlivosti s kočkami.

Zkušenosti s hotelem

V hotelu Santander jsem měl možnost již několikrát fotit a musím uznat, že mě celkové prostředí velmi překvapilo, včetně ochotného personálu. Při volném focení mě uchvátila příroda i kompozice fotografií s altánkem. V tomto ohledu se zde meze nekladou, poskytnu vám záběry v různém provedení. U personálu jsem byl překvapen vstřícností k jakýmkoliv přáním svatebčanů a chutí odvádět práci do posledního puntíku.

A co říct na závěr? Nezáleží na tom, kde se vaše svatba bude konat, důležité je, abyste si vytvořili den, na který budete rádi vzpomínat.