Lesní svatba

Kde se lesní svatba odehrávala?

Lesní svatbaHlavními aktéry lesní svatby byli Eliška a Honza. Tento úžasně sympatický pár se rozhodl, že by se jim líbilo vstoupit do svazku manželského v lesním prostředí. Zkrátka a dobře svatba v lese. Své přání se rozhodli realizovat. Je třeba dodat, že jim v tom vydatně pomohla www.svatebniagentka.cz. Důležitou motivací pro uspořádání takové netradiční svatby bylo především umocnění zážitku pro snoubence i svatebčany. Většina z vás jistě viděla filmy jako Robin Hood nebo Pán prstenů. Zmíněné filmové snímky dokonale prezentují romantický potenciál lesa. Takové vizuální představy si pak všichni neseme v podvědomí. Filmové svatby jsou mnohdy přímou či nepřímou inspirací a dají vzniknout reálným zážitkům a novým nápadům.s A kde že se ona lesní svatba odehrávala? Bylo to v lesích u města Hranice na Moravě. Město Hranice je od Olomouce vzdáleno necelých padesát kilometrů což se dá urazit za půl hodiny.

Zážitková svatba v lese

Někdo touží po svatbě na hradě nebo zámku, jiný zase po obřadě na radnici. Všem, co si pohrávají s myšlenkou svatby v přírodě bych po zkušenosti se svatbou Elišky a Honzy vřele doporučil najít vhodné místo někde v zalesněné oblasti poblíž většího města kvůli snadné dostupnosti a možnosti bezproblémového zásobování. Jejich svatba mě opravdu dostala a to především důrazem na detail. Vše bylo skvěle promyšleno a připraveno. Od samotného obřadu až po nejrůznější veselé prvky. Dojem z lesní svatby dokonale umocnila hostina, která byla tvořena z pokrmů ze zvěřiny. Ti co zvěřinu milují si samozřejmě přišli na své ale ani ostatní nepohrdli vybranými pochoutkami a nechali se pohltit dokonalou atmosférou svatby v lese.

Svatební fotograf v lese

A jak se pracovalo mně jako svatebnímu fotografovi? Musím říci, že naprosto skvěle. Svěží vzduch, šumění stromů a příjemný stín byly hlavními výhodami této akce. Všudypřítomná zelená barva listí stromů nerušila a naopak mě nechala soustředit se na focení nadšených novomanželů.