Svatební fotograf Olomouc

Olomouc a svatby

Město Olomouc je z historického hlediska významná metropole celé Moravy. V dnešní době zde žije něco málo přes sto tisíc obyvatel a to znamená hodně potenciálních snoubenců a tím i velké množství svateb. Ve středověku byla Olomouc co do počtu obyvatel dokonce druhým největším městem Českého království. Dnes je díky přítomnosti Univerzity Palackého hrdým nositelem označení „univerzitní město“. Historický střed města je městskou památkovou rezervací a návštěvníkům nabízí bohatou zásobu výrazných stavebních historických skvostů.

Kde fotit svatbu v Olomouci?

Najít idélaní místo v Olomouci pro Vaší svatbu s vidinou úchvatných svatebních fotografií není nikdy jednoduché ale zároveň ani nemožné. Mezi preferovaná místa určitě patří olomoucká radnice, která nabízí tradiční svatební atmosféru a dojem vysoké úrovně. Není tajemstvím, že právě radnice je zdobena proslulým heliocentrickým orlojem. Svatební hostiny jsou často pořádány v oblíbené olomoucké pevnosti Fort Křelov s dobovou restaurací Citadela. Mohu doporučit i hotel Prachárna a nádherný výhled na město nabízí nedaleký Golf Club Olomouc.

Levně a kvalitně v Olomouci

Jak zařídit velkolepou svatbu se vším všudy a přitom udržet rozumný rozpočet? Vše závisí na výdajích za jednotlivé svatební služby. Já se jako olomoucký svatební fotograf snažím vždy nabídnout rozumnou cenu při zachování maximální kvality výsledných svatebních fotografií. Pokud na internetu hledáte „svatební fotograf Olomouc levně“, rozhodně stojí za zvážení využití mých služeb. Na základě Vaší poptávky či jen nezávazného dotazu Vám rád zašlu kalkulaci ceny za focení svatby. Stačí zaslat pár slov o Vašich představách a rozsahu focení.

Svatební fotograf

Jsem zde pro Vás a bude mi ctí zaplnit Vaše svatební alba nejen obvyklými momentkami ze svatebního obřadu, ale nafotím i celý proces přípravy na svatbu jako je líčení nevěsty, zdobení svatebních aut apod. Pomocí fotografie zvěčním zametání střepů z talíře, svatební hostinu a nebo tradiční přenášení nevěsty přes práh domu. Jako svatební fotograf nejčastěji působím na Moravě a rád se nechávám inspirovat jejími historickými krásami. Zajímavá zákoutí a vhodné lokace poskytuje nejen široké okolí Olomouce ale i další krásná moravská města a obce.

Focení dalších událostí

Přesto, že fotím především svatby, není moje praxe svatbami nijak limitována. Rád se s Vámi domluvím na fotografování i dalších druhů událostí a okamžiků. Stačí, když mě kontaktujete a vše podrobně domluvíme. Těším se s Vámi na spolupráci.

Občas něco napíšu

Rád občas napíšu nějaký článek ohledně svateb do blogu nebo i zde. Jindy zase napíšou lidé mně a z toho mám pak velkou radost. Udělali to například Jana a Michal, které jsem měl tu čest nedávno. fotit.

Kde kromě Olomouce...

V neposlední řadě nabízím také focení portrétů. Všechny mé služby lze objednat pro následující moravská města a místa: Blansko, Boskovice, Brno, Bruntál, Hranice, Kroměříž, Kyjov, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Přerov, Prostějov, Šternberk, Šumperk, Uherské Hradiště, Zlín.

Názory klientů - reference

Zajímá Vás, jaký dojem mají z mých služeb svatebního fotografa pro Olomouc ostatní lidé? Přečtěte si reference a vzkazy od jednotlivých klientů, kteří věnovali čas sepsání pár vět o zkušenostech s focením na svatbě.

Andrea

Focení mé svatby bylo moc příjemné. S manželem se oba neradi fotíme, ale díky pohodové atmosféře jsme si focení moc užíli. pan Zahálka měl během focení skvělé nápady, díky kterým stojí fotečky opravdu za to. Moc děkujeme.

Markéta Novotná

Když jsem mé sestře pomáhala zařizovat její svatbu, dostala jsem na starost domluvení svatebního fotografa. Těch je na internetu celkem dost, ale který by byl ten "pravý" ? Po chvíli hledání jsem narazila na web pana Zahálky. Nevím přesně proč, ale publikované fotografie v galerii mě příjemně zaujaly a v těch nevěstách jsem hned viděla svou sestru. Když jsem pana Zahálku kontaktovala, ihned jsme se domluvili co a jak, v ničem nebyl problém. Vstřícnost a otevřenost bohužel nejsou samozřejmé lidské vlastnosti a tak mě takový přístup opravdu potěšil. Během svatby byl jako fotograf kreativní a zároveň dostatečně tolerantní k nápadům druhých. Výsledné svatební fotografie jsou díky tomu velmi povedené. Děkuji ještě jednou a pokud ještě váháte, který svatební fotograf by byl ten nejlepší tak vězte, že jste ho právě našli. S pozdravem Markéta.

Svatební fotograf Olomouc
90%
zákazníků doporučuje

Další názory a reference ze svateb v Olomouci

Všechny názory a vzkazy od klientů naleznete na stránce reference. Každý Váš příspěvek mě posouvá kupředu. Zpětnou vazbu rozhodně nepodceňuji. Naopak vážím si všech názorů a na jejich základě své služby neustále vylepšuji.

Svatební fotografie

Jak získat představu o mé práci svatebního fotografa pro Olomouc a okolí? No třeba tak, že si prohlídnete fotografie, které jsem pořídil na nedávných svatbách. Tuto tvorbu odhalíte po kliknutí na jednotlivé fotografie.