Svatební fotograf Praha

Stověžatá Praha, centrum svateb

Praha se může pochlubit více než tisíciletou historií a patří tak mezi nejdéle osídlená místa střední Evropy. Zásadním zlomem v historii Prahy lze označit založení Karlovy Univerzity v roce 1348. Od tohoto momentu získal rozvoj města důležitý impuls. Ten potvrdil, že Praha bude navždy důležitým kulturním i vědním centrem Evropy a tím spíše České republiky. Vzhledem k tomu, že je Praha městem s největším počtem obyvatel, je zde i nejvíce svatebních obřadů. Někdo dává přednost svatbě v centru města a jiný zase v okolí. Taková svatba kousek od Prahy, třeba na Konopišti nebo Karlštejně dokaže být opravdu kouzelná.

Co nabízí fotografům Praha

Hlavní město Praha je magnetem nejen pro fotografy, kteří touží po dokonalých fotografiích s nádechem tisícileté historie, ale také v hledáčku filmařů z celého světa. Není žádným tajemstvím, že se zde natáčela řada úspěšných hollywoodských trháků. Pro připomenutí mohu zmínit filmy jako Mission Impossible s Tomem Cruisem v hlavní roli, nebo oskarový Amadeus českého režiséra Miloše Formana. Tyto filmové tituly jsou již neoddělitelně svázány s Prahou a zájem filmařů neutichá. Stejně tak je Praha vyhledávána pro svatební fotografie. Praha je pro focení svateb nesporně skvělá volba. Čtěte dále o ideálních místech na svatbu v Praze.

Jde to i levně a přesto kvalitně

I přes to, že je Praha obecně nejdražším městem České republiky, nemusí tomu tak přece být i v případě svatebního fotografa. Svatba je sama o sobě už tak dost drahá záležitost a navíc ta, která se odehrává v Praze. Při stanovování cen se snažím držet této filozofie a nabízím focení svateb v Praze levně, ale při zachování maximální výstupní kvality fotografií. Ušetříte tím na další důležité prvky Vaší svatby. To, že focení svatby v Praze mohu nabídnout za opravdu dostupné ceny, si můžete ověřit poté, co ode mě obdržíte přesnou cenovou nabídku. Pro zahraniční zájemce mám nabídku na stránce Wedding photography Prague.

Ceník

Vyberte cenovou variantu: 1 2

Varianta rozsahu focení #1

12 hodin focení zahrnuje…

 • přípravy nevěsty
 • focení svatebního obřadu
 • společné foto
 • portrétové focení novomanželů
 • hostina, nakrojení dortu, tanec novomanželů
 • večerní program

Co získáte?

 • DVD obsahující 400 – 450 fotografií
 • 80 tištěných fotografií
 • soukromá galerie na webu
Zjistit cenu

Varianta rozsahu focení #2

9 hodin focení zahrnuje…

 • přípravy nevěsty
 • focení svatebního obřadu
 • společné foto
 • portrétové focení novomanželů
 • hostina, nakrojení dortu, tanec novomanželů

Co získáte?

 • DVD obsahující 300 – 350 fotografií
 • 50 tištěných fotografií
 • soukromá galerie na webu
Zjistit cenu

V ceníku výše nabízím cenové varianty, které si můžete v rámci fotografování Vaší svatby objednat. Pokud ve vyhledávačích hledáte výrazy jako třeba "svatební fotograf Praha levně", určitě právem narazíte na mé stránky. Žádný ceník svatebního fotografa nedokáže dokonale obsáhnout konkrétní svatby a tak Vám přesnou cenu rád sdělím na základě konkrétních požadaků. Jsem si jistý, že dokážu nabídnout sympaticky nízkou cenu za focení.

Kontakt

Jak mě můžete kontaktovat? V horní části stránky jsou základní kontaktní údaje a pomocí tohoto jednoduchého formuláře mi můžete poslat zprávu či dotaz. Ve velmi krátkém čase rád odpovím.

Recenze, diskuze, reference

Zpětná vazba od zákazníků je velmi důležitá, průběžně mi pomáhá zkvalitňovat mé služby pražského svatebního fotografa. Na této stránce uvádím několik recenzí od mých klientů z focení svateb v Praze a okolí:

Simča + Radim

Jak se máte Pavle? Věřím že dobře a spokojených zákazníků je čím dál tím více. Jsem jedna z nich :) S manželem jsme si svatební focení na nábřeží a na Karlově mostu oba maximálně užili. Děkujeme za vstřícnost, trpělivost a nádherné fotoalbum. Simča + Radim

Michaela a Tomáš

Děkujeme za pěkné fotky a příjemně ztrávený čas při focení. Praha je prostě krásné a romantické město a svatební fotografie od Vás to jenom znovu potvrzují. Rádi Vám sem dáme 5 z 5 hvězd. Zasloužíte si to! Zdraví Vás Michaela a Tomáš

Alena a Pavel Ptáčkovi

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu fotografovi Zahálkovi za jeho vstřícný přístup během focení naší svatby. S manželem se sice ve focení nijak nevyžíváme, ale tohle nás hodně bavilo. U pana fotografa oceňujeme také stoprocentní dochvilnost, která byla v některých momentech naší svatby celkem zásadní. Přejeme hodně úspěchů. Zdraví Alena a Pavel.

Jaromír a Zdenča, Praha 1

Zdravím Vás pane Zahálka! S manželkou jsme z našich svatebních fotografií opravdu nadšení. Zdá se, že se Vám povedlo nemožné, protože jsou to první fotografie, na kterých nevypadám jak tydýt :-) Díky moc za Vaše umění a rozhodně Vás doporučím svým známým. J + Z

Svatební fotograf Praha
95%
zákazníků doporučuje

Kompletní reference

Kompletní diskuzi resp. recenze a reference na mé služby coby svatebního fotografa najdete na stránce reference. Samozřejmě budu rád, pokud i Vy na stránku napíšete své zkušenosti s mými službami. Předem děkuji.

Ukázky svatebních fotografií

Výše uvedené fotografie jsou pouze malou ukázkou mé práce fotografa. Podobně mohou vypadat i Vaše svatební fotografie. V prohlížení dalších fotografií můžete pokračovat na stránce galerie.