Partneři

Jsem rád, že můžu na tomto webu také prezentovat seznam pracovních partnerů, s nimiž se při své práci svatebního fotografa čas od času setkávám a jejichž práce si velmi vážím. Příprava svatby je velmi komplexní záležitost a tak snadno zaměstná velkou řadu podnikatelských subjektů. Tyto firmy i jednotlivce naleznete právě na této stránce v následujícím seznamu:

Na výše uvedených spřátelených webových stránkách naleznete služby svatebních agentur, jejichž náplní je kompletní příprava a koordinace svateb, vizážistky a stylistky, které dají vyniknout Vaší přirozené kráse, hudební kapely a DJe na svatby, svatební kameramany, co Vám pořídí skvělé stavební video. Pro úplnost ještě následuje základní popis činnosti jednotlivých typů subjektů působících ve svatební branži:Co je náplní svatební agentury?

Stěžejní náplní každé svatební agentury je pomoc při zařizování svatby. Většina svatební agentur či agentů se dokáže postarat o úplně celý proces příprav. Od návrhu a výroby svatebního oznámení až po sestavení slavnostního menu nebo zajištění svatebního fotografa.

Kdy využít služeb vizážistů a stylistů?

Vizážisté i stylisté Vám pomohou dosáhnout dokonalého vzhledu na svatebním obřadu. Pokud si nejste jistí, které šaty Vám sluší více, jaký make-up zvolit apod. určitě Vám přijdou služby stylistů a vizážistů vhod.

Je na svatbu lepší živá kapela nebo DJ?

Přijde na to. Obě řešení hudby na svatbě mají své výhody i nevýhody. Z hlediska velikosti repertoáru vyhrává samozřejmě DJ. Dokáže splnit každé hudební přání. Stačí když má dostatečnou zásobu hudby s sebou. Na druhou stranu živá kapela přináší úplně jinou atmosféru. V někom to dokáže vzbudit slavnostnější dojem a vnímání zvuku je autentičtější.